Bjuvs kommuns logga

    Personal

    Här hittar du kontaktuppgifter till alla på Futurum.

    Adelina Ukehaxhaj, studie- och yrkesvägledare, föräldraledig
    Telefon: 042 - 458 52 55
    E-post: adelina.ukehaxhaj@bjuv.se

    Ann-Marie Hellman, lärare på Sfi
    Telefon: 0709 - 553 745
    E-post: ann-marie.hellman@futurum.bjuv.se

    Ann-Sofi Grankvist, assistent
    Telefon: 042 - 458 54 35
    E-post: ann-sofi.grankvist@bjuv.se

    Bo Stenqvist, rektor
    Telefon: 0732 - 343 397
    E-post: bo.stenqvist@bjuv.se

    Carina Sällberg, lärare på Sfi
    Telefon: 0709 - 820 374
    E-post: carina.sallberg@futurum.bjuv.se

    Darush Dastory, lärare på Sfi
    Telefon: 0709 - 820 388
    E-post: darush.dastory@futurum.bjuv.se

    Helen Ek, lärare i handelskurser
    Telefon: 0709 - 820 334
    E-post: helen.ek@futurum.bjuv.se

    Ingrid Nöstdal Persson, studie- och yrkesvägledare på Sfi och Särvux
    Telefon: 042 - 458 56 17
    E-post: ingrid.nostdal@bjuv.se

    Jessica Grigoriadou, lärare på Sfi
    0709 - 820 391
    E-post: jessica.grigoriadou@futurum.bjuv.se

    Kristina Winck, lärare i svenska/svenska som andraspråk och geografi
    Telefon: 042 - 458 55 41
    E-post: kristina.winck@futurum.bjuv.se

    Linda Andersson, lärare i handelskurser
    Telefon: 0709 - 800 457
    E-post: linda.andersson@futurum.bjuv.se

    Lise-Lotte Edman, assistent
    Telefon: 042 - 458 53 35
    E-post: lise-lotte.edman@bjuv.se

    Maria Thyrén, studie- och yrkesvägledare på grund- och gymnasievux
    Telefon: 042 - 458 52 56
    E-post: maria.thyren@bjuv.se

    Natallia Bazes, lärare på Sfi
    Telefon: 0722 - 330 891
    E-post: natallia.bazes@futurum.bjuv.se

    Paula Utterström, lärare på Sfi
    Telefon: 0709 - 820 376
    E-post: paula.utterstrom@futurum.bjuv.se

    Pouraj Samimi, lärare i matematik
    Telefon: 0709 - 820 394
    E-post: pouraj.samimi@futurum.bjuv.se

    Ramona Sigfridsson, vaktmästare
    Telefon: 0731 - 546 588
    E-post: ramona.sigfridsson@futurum.bjuv.se

    Susanne Franzén, lärare på Sfi
    Telefon: 0722 - 195 011
    E-post: susanne.franzen@futurum.bjuv.se

    Tommy Törnqvist, lärare i engelska, historia och pedagogiskt ledarskap
    Telefon: 0709 - 820 395
    E-post: tommy.tornqvist@futurum.bjuv.se

    Zsolt Rostas, lärare i svenska/svenska som andraspråk samt IKT-ansvarig
    Telefon: 0709 - 820 422
    E-post: zsolt.rostas@futurum.bjuv.se

    Åke Svärd, biträdande rektor samt lärare i samhällskunskap, historia, religion och matematik
    Telefon: 0731 - 587 902
    E-post: ake.svard@bjuv.se

    Senast publicerad: 29 maj 2020

    Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Läs mer om hur vi använder cookies här